ЗЕРНОВІ КУЛЬТУРИ

ЗЕРНОВІ КУЛЬТУРИ

Сьогоднішній український ринок зерна – висококонкурентне середовище, де представлені майже всі міжнародні компанії, які спеціалізуються на торгівлі сільгосптоварами. Багато з іноземних компаній працюють на українському ринку близько 10 років. На зерновому ринку також працює ряд досить сильних українських компаній.

Зерновий потенціал і надлишок зерна в Україні достатньо значний і на це, на щастя, є великий попит з боку держав нетто-експортерів. Україна має істотну вагу на світовому ринку зернових.

Експорт пшениці здійснюється в більш ніж 50 країн. В основному, це вже традиційні ринки – Іспанія, країни Північної Африки, Близького Сходу.

Головною перевагою України є те, що вона не пропонує ГМО-продукцію. Якість зернових сьогодні – пріоритет на світовому ринку зерна.

USDA прогнозує 58,925 млн. т врожаю зерна в Україні в 2016-2017 маркетинговому році, прогноз експорту зерна – 31,83 млн. тонн.

Згідно з повідомленням на сайті американського відомства, оцінка врожаю фуражного зерна становить 34,925 млн. тонн, з яких кукурудза складе 24 млн. тонн, ячмінь – 7,8 млн. тонн. Прогноз врожаю по пшениці складає 24 млн. тонн.

USDA прогнозує експорт пшениці України в 2016-2017 роках на рівні 11,5 млн. тонн. Експорт фуражного зерна згідно з прогнозом складе 20,33 млн. тонн, в тому числі кукурудзи – 17 млн. тонн.

ТОВ «ГУДГРЕЙНОІЛ» може забезпечити поставку великих обсягів якісної продукції.