ПРО НАС

В Україні сільське господарство є єдиною галуззю, яка не припиняє зростати незалежно від політичних та економічних потрясінь.

У 2014/2015 МР Україна зібрала майже 63,8 млн. тонн зернових, з яких 34,8 млн. тонн було відправлено за кордон.

Маркетинговий рік (МР), який закінчився 1 липня 2015 року став рекордним за обсягом зібраного врожаю зернових в Україні. Згідно з даними Міністерства аграрної політики і продовольства, в 2014/2015 МР аграрії зібрали майже 63,8 млн. тонн зерна і зернобобових культур (без урахування Криму), що на 2,4% більше, ніж в минулому році. Попередній рік також був рекордним, тоді Україна зібрала близько 63 млн. тонн.

Згідно з офіційною статистикою, за кордон було відвантажено 34,8 млн. тонн зернових. Для порівняння, в 2013/2014 МР експорт зернових становив 32,4 млн. Тонн, а в 2012/2013 МР – всього 22,85 млн. тонн.

За підсумками сезону, частка України складе 9,84% глобального ринку зернових культур, що на 0,98% менше, ніж роком раніше.

ТОВ «ГУДГРЕЙНОІЛ» – це компанія, яка динамічно розвивається та здійснює діяльність у сфері торгівлі та переробки сільськогосподарської продукції.

ТОВ «ГУДГРЕЙНОІЛ» закуповує і експортує повний спектр зернових і олійних культур (пшениця продовольча і фуражна, ячмінь, кукурудза, соняшник, соя), а також продукти їх переробки (соєву і соняшникову олію, шрот).

Компанія ТОВ «ГУДГРЕЙНОІЛ» здійснює торгівлю за офіційними правилами міжнародної торгової палати – INCOTERMS 2010 року на умовах FCA, CPT, FOB, CIF, DDP.

Гнучко реагуючи на цінові коливання і ринкову кон’юнктуру, досвідчені фахівці нашої компанії завжди запропонують своїм партнерам найкращі ціни на сільгосппродукцію і найбільш оптимальні умови поставки і оплат.

Окремим напрямком діяльності нашої компанії є співпраця з олієекстракційними підприємствами Кіровоградської області на давальницьких умовах.

Володіючи значною кількістю постачальників сировини, ТОВ «ГУДГРЕЙНОІЛ» має можливість виробляти і експортувати значні обсяги соняшникової олії і шроту.

Будучи компанією, яка швидко розвивається, ми розширюємо наш бізнес і шукаємо постійних партнерів для надійних поставок сільгосппродукції.

Працюючи з компанією ТОВ «ГУДГРЕЙНОІЛ», Ви отримуєте надійного партнера, який йде в ногу з сучасними вимогами до аграрного бізнесу.