Український агропромисловий комплекс стабільно зростає. Українська земля, одна з найбільш родючих у світі. При цьому потенціал її врожайності все ще не розкритий.

Українську продукцію все більше купують в світі і зокрема – в Європейському союзі. Основні торгові партнери України – це Іспанія, Нідерланди, Італія, Польща, Німеччина і Франція (72% всього обороту). У ці країни поставляються, в основному, зернові, а також соняшникова олія, тобто – сировина.

Експортне значення України на світовому ринку може зрости ще більше за умови переорієнтації галузі на переробку та експорт готової продукції з високою доданою вартістю. Звичайно, суттєвою перешкодою для нарощування експорту сільгосппродукції в ЄС залишаються квоти. Однак в майбутньому вони будуть планово збільшуватися, але і сьогодні ніяк не заважають освоювати інші перспективні ринки, такі як Китай, Ізраїль, ОАЕ.

ТОВ «ГУДГРЕЙНОІЛ» – це компанія, яка динамічно розвивається й здійснює діяльність у сфері торгівлі та переробки сільськогосподарської продукції.

ТОВ «ГУДГРЕЙНОІЛ» закуповує і експортує повний спектр зернових і олійних культур (пшениця продовольча і фуражна, ячмінь, кукурудза, соняшник, соя), а також продукти їх переробки (соєву та соняшникову олію, шрот).

Компанія ТОВ «ГУДГРЕЙНОІЛ» здійснює торгівлю за офіційними правилами Міжнародної торгової палати – INCOTERMS 2010 року на умовах EXW, FCA, CPT, FOB, CIF, DDP.

Гнучко реагуючи на цінові коливання і ринкову кон’юнктуру, досвідчені фахівці нашої компанії завжди запропонують своїм партнерам найкращі ціни на сільгосппродукцію і найбільш оптимальні умови поставки і оплат.

Окремим напрямком діяльності нашої компанії є співпраця з олійно-екстракційними підприємствами Кіровоградської області на давальницьких умовах.

Володіючи значною кількістю постачальників сировини, ТОВ «ГУДГРЕЙНОІЛ» має можливість виробляти і експортувати значні обсяги соняшникової олії і шроту.

Будучи компанією, яка швидко розвивається, ми розширюємо наш бізнес і шукаємо постійних партнерів для надійних поставок сільгосппродукції.

Працюючи з компанією ТОВ «ГУДГРЕЙНОІЛ», Ви отримуєте надійного партнера, який йде в ногу з сучасними вимогами до аграрного бізнесу.